ENG
+90 216 688 03 67

Ems Grup

Grubumuzun temeli 1999 yılında atılmıştır. 2008 yılında gelişen teknolojiye ayak uydurmak, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler üretmek ve firmaların kurumsal yapıya geçişlerinde özel danışmanlık hizmeti vermek amacıyla EMS Yazılım ve Yönetim Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.’ni  kurmuş ve faliyetlerini EMS GRUP çatısı altında birleştirmiştir.

 

EMS YAZILIM

 

Uzun yıllar ERP Implementasyon hizmetleri sunan EMS YAZILIM, implementasyon sırasında müşterilerinden gelen özel yazılım geliştirme taleplerine istinaden birçok yazılım geliştirmiş ve ortaya çıkan ürünleri paket haline getirerek danışmanlık hizmetleri yanında bayi kanalı üzerinden bu ürünlerin satış ve pazarlama faaliyetlerinide yürütmüştür.

 

Halen uluslararası firmaların finansal danışmanlık ve outsource raporlama hizmetlerine sürdüren Ems Yazılım, ERP Implementasyon , ERP Destek hizmetleri ve AR-GE faaliyetlerini EMS Gener Yazılım ve Danışmanlık A.Ş. bünyesinde devam ettirmektedir. 

 

2012 yılından itibaren WEB projeleri üzerine yoğunlaşan yazılım ekibi ile , yazılım projelerinin uzun sürmesi,nitelikli personel açığı, her müşterinin kendine has çalışma sistemine uygun yazılım geliştirmenin zorluklarını aşmak üzere AR-GE faaliyetlerine başlamış uzun ve yorucu bu sürecin sonuna Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme Platformunu ortaya çıkarmıştır. Octopod Hızlı Yazılım Geliştirme Platformunun satış ve pazarlama faaliyetleri ise Octopod Bilişim Pazarlama ve Satış A.Ş. bünyesinde sürdürülmektedir.

 

ERP ve Yazılım geliştirme sektörü dışında farklı sektörlerde de yatırımlarına devam eden EMS Yazılım grubumuz :

 

1- ThinknPrint markası ile  dijital matbaacılık ve baskı sektöründe,

 

2- İhtiyaç Listem markası ile ofis ihtiyaçlarının karşılanmasında hizmet sektöründe

faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Yapmakta olduğu yatırımlarda inovatif fikirleri desteklemeyi ve doğrudan ticarileşme potansiyelini önemseyen firmamız, üniversite kulüpleri ile sürekli iletişim içerisinde olarak genç ve yetenekli öğrencilerin hayata bir adım önde ve daha farkında başlayabilmeleri için çeşitli sponsorluk ve destekleme faaliyetlerini yürütmektedir. 

 

Bize Ulaşın:

Çamlık Mah. İkbal Cad. Dinç Sok. Merkez Residence No:4 Kat:11 D: 66-69

Ümraniye / İSTANBUL

Tel: 0216 688 0367   Faks : 0216 688 6200