ENG
+90 216 688 03 67

Garanti Koza İnşaat A.Ş.

Garanti Koza İnşaat A.Ş.

Koç grubu'nun inşaat sektöründeki yatırımı olarak hayatına başlayan gup, 2006 yılında Muhasebe,Finans ve Personel Yönetimi yazılımlarındaki ihtiyaçtan dolayı firmamızdan talepte bulunmuş yapılan çalışmalar ve analizler neticesinde İnşaat üretimi ile ilgili maliyet süreçlerinin takip edilmesi noktasında Mikro ERP ürünleri ile firmaya çözüm önerilmiştir.

 

2008 yılı gustos ayında başlayan proje ile 2008 yılında canlıya geçiş sağlanmış, Finans, Muhasebe, Depo Yönetimi, Daire Satış , Proje Maliyet Yönetimi  ve Personel Bordrolama hizmetleri Mikro ERP ürünleri ile başarılı şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

 

Ana firmanın işleyişinin oturması ile şantiyelerin uzak bağlatı ile sistemi kullanmaları ve Merkez ile entegre olmaları sağlanmıştır.

 

Firmanın Türkiye operasyonunun kontrol altına alınmasından sonra, yurt dışındaki yatırımlar ve projeler içinde çalışmalar başlatılmış, Bahrain,Türkmenistan vb. lokasyonlar için kurulumlar yapılarak kullanıma başlanmıştır.

 

Birçok konut ve Ticari bina üretimi ve gayyrimenkul geliştirme faaliyetleri yürüten firmanın tüm grup şirketleri Mikro ERP ürünleri ile hayatlarına devam etmektedir.

 

Proje Başlangıç : 01.08.2006

Proje Teslim : 01.01.2007