ENG
+90 216 688 03 67

Erp Implementasyon


Erp Implementasyon

Mikro Erp Implementasyon
 

Mikro Yazılım Evi ile 10 yılı aşkın süredir birlikte proje yapıyor olmanın gururunu yaşıyoruz. Grubumuz 2002 yılında Mikro ürünleri ile tanıştı ve o günden bugüne Mikro Yazılım Evi A.Ş. ile stratejik iş ortaklığı yapmaktadır. 2006 yılında ERP ürünlerini satışına ve desteğine başlayan firmamız 2008 yılında Mikro ERP ürünlerine entegre olarak geliştirdiği özel yazılım çözümleri ile firmaların ERP'ye geçiş süreçlerini kolaylaştırmış ve her zaman müşterisinin yanında olmuştur.

ERP sistemlerinin uygulamasının hedefi, işletme içerisinde süreç entegrasyonu sağlamasının ötesinde, işletme dışı bağlantıları geliştirmek ve firmanın değer zinciri faaliyetlerini desteklemektir.

İşletmelerin tüm faaliyetlerini birbirleri ile etkileşimli olarak yöneten ERP sistemleri, finansal parametrelerdeki başarılı sonuçlara odaklanır.

 


Destek Hizmetleri


Destek Hizmetleri

 

 

Mikro yazılımları ile ilgili destek ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere bünyemizde, üretimden muhasebeye, konusunda uzman kişilerden oluşan tecrübeli personelimizle, iş süreçlerinizi güvence altına alıyoruz.  Karşılaştığınız tüm sorunların çözümü ve bunun ötesinde, sorunların minimize edildiği çalışma koşullarının sağlanması için deneyimlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Ekibimiz, gerek firmanızda vereceği eğitim, destek ve danışmanlık hizmetleri, gerekse telefon ve uzak bağlantı ile işinizde size yardımcı olmaya hazırdır.
 

Mikro ERP ürünleri kullanıcı desteği, Mali konularda danışmak istedikleriniz, EMS entegre yazılımları için kullanıcı eğitimi ve uzaktan erişim hizmetleri için  0216 688 0 EMS (367) ...


Özel Yazılım Geliştirme


Özel Yazılım Geliştirme

 

 

Konusunda uzman ve tecrübeli yazılım ekibimiz tarafından Mikro ERP ürünlerine entegre özel yazılım çözümleri üretmekteyiz. 

Sektörel, bölgesel, operasyonel veya farklı çalışma tarzlarından kaynaklanan ihtiyaçların karşılanmasında, Mikro ERP ürünlerine entegre ettiğimiz özel yazılım çözümleriyle işlerinizi kolaylaştırıyor, karar alma süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Özel rapor tasarımlarıyla sonuca daha çabuk ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ems Mobil , Ems Lojistik, B2B , B2C , Üretim Otomasyon Sistemi ve  OCTOPUS...

 

Siz Hayal Edin Biz Yazalım..


Yönetim Danışmanlık


Yönetim Danışmanlık

 

 

 

Bünyemizde görev yapan sektörde birçok farklı firmada değişik görevlerde bulunmuş Mali Müşavir, Endüstri Mühendisi ve Bilgisayar Mühendisi danışmanlarımızla iş süreçlerinizin analiz çalışmasının yapılması, ihtiyacınız olan kontrol sistemlerinin kurulması, gerek insan kaynağı gerekse bilgi işlem altyapınızın geliştirilerek yönetsel kabiliyetlerinizin arttırılması konusunda verilen katma değerli hizmetlerimiz için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin... 

 

 


Lütfen Bizi Arayınız +90 216 688 03 67