ENG
+90 216 688 03 67
 • Ticari
  Ticari
 • Üretim
  Üretim
 • Retail-Mağazacılık
  Retail-Mağazacılık
 • İnşaat
  İnşaat
 • 02
  Şubat
  2013
  Univar Kimya Ltd.Şti.

  Univar Kimya Ltd.Şti.

  Kimya Sektöründe dünya çapında bir marka olan Univar 2011 yılında Türkiye pazarına 3 firma satın alarak yatırım yapmıştır. Farklı ERP programları kullanan bu 3 firmanın Mikro ERP ürünleri ile tek çatı altında toplanması hedefi ile yola çıkılmış ilk etapta firmaların süreç analizleri yapılarak Mikro kullanmayan şirketlerde hızlı bir şekilde Mikro Erp yapısına geçiş yapılmış ve 2012 yılı itibariyle kullanıma geçilmiştir. Yasal sürecin tamamlanması ile bütün şirketler Univar çatısı altında birleştirilmiş ve Satış, Satın alma, Finans ve Depo yönetimi fonksiyonları işler hale getirilmiştir. Operasyonel süreçlerle birlikte Personel Bordrolama ve IK süreçleri de Mikro ürünleri ile takip edilmeye başlanmıştır. Türkiye operasyonundaki başarı yurt dışı yönetim tarafından da büyük memnuniyetle karşılanmış...
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Acarlar Makine A.Ş.

  Acarlar Makine A.Ş.

  Uzun yıllardır Mikro Standart seri ürünleri büyük memnuniyetle kullanan ve her defasında memnuniyetini dile getiren ACARLAR GRUP , Acarlar Makine´de Mikro ERP ürünlerine geçmeye karar verdi. Hızla gelişmekte olan Makine kiralamada sektörünün önde gelen firması Acarlar Makine kendisi için geliştirilecek olan Kiralama ve Servis yönetimi ile bütün iş süreçlerini Mikro ERP ürünleri içerisinden takip etmeye başlayacak. İlk etapta Mikro ERP ürünlerine geçişi sağlanacak firmanın özel taleplerinin ve özel modüllerin firma için yazılması ile 01.01.2013 yılına yeni bir vizyon ve yönetim sistemi ile merhaba diyecek... "Kiralayın ve Yükselin..." ACARLAR MAKİNE
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Gedore El Aletleri Ltd.Şti.

  Gedore El Aletleri Ltd.Şti.

  GEDORE El Aletleri firması 1969 yılında Alman Gedore Werkzeugfabrik Otto Dowidat KG firmasından know-how alınarak kuruldu. Dünyanın en önemli el aleti üreticilerinden biri olan ve Avrupa’da lider konumda bulunan Gedore grubunun, teknolojik birikiminin, AR-GE desteğinin ve Gedore Gurubunun global üretim ve pazarlama avantajlarının GEDORE El Aletleri’nde kullanılıyor olması iç piyasada da şirketi kısa sürede lider konuma getirdi. 2014 yılı sonlarında ERP çalışmalarına başlayan firma, hızlı bir implementasyon sürecinin ardından 2015 yılbaşı itibariyle tüm süreçlerini MİKRO ERP yazılımlarıyla gerçekleştirmektedir.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Alkan Aydınlatma

  Alkan Aydınlatma

  Elektrik – Aydınlatma sektörünün öncü kuruluşlarından Alkan Aydınlatma, Mikro ERP yazılımlarını, EMS E-Sipariş – Multiplatform uygulamasıyla geliştirdi. Satış ekibinin tablet bilgisayarlar ile sipariş alması, tahsilat girişi, depo stokları ve cari hesap ekstrelerine ulaşması sağlanarak, saha satış organizasyonunun hızlı hareket etmesi sağlandı.
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Cem Bialetti A.Ş.

  Cem Bialetti A.Ş.

  Ülkemizde Yanmaz Yapışmaz Mutfak Eşyaları sektörünün Lideri CEM 2007 yılındaki İtalyan Bialetti ortaklığından sonra girdiği yeniden yapılanma sürecinde 2009 yılında MRP sistemini emanet ettiği firmamızla 2011 yılı ERP projesinde de birlikte çalışamaya karar verdi. Firmanın bütün iş süreçleri Satınalma´dan Depolama´ya, Üretim Planlama´dan Kalite Kontrol´e, Ar-Ge´den Satış-Pazarlama´ya kadar bütün departmanların ortak katılımı ve özverili çalışması ile analiz edilerek ERP projesi için geçiş çalışmalarına başlanmıştır.
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Baysan Group

  Baysan Group

  Baysan Group ERP de Mikro ürünlerini seçti. Metal işleme sektöründe önemlki yatımları olan Baysan , şirketlerinin Borsa´ya açılma sürecinde aradığı çözümü Mikro ERP ailesinde buldu. Firmanın tüm iş süreçlerinin ve Grup şirket konsolidasyonlarının Mikro ERP ürünleri ile yeniden yapılandırılması sağlanarak bu süreçte alt yapı konusundaki sorunlar tamamen çözülmüş oldu. Fabrika da Üretim Otomasyon sistemine geçilerek her bir iş merkezinin kapasitesi ve verimliliği ayrı ayrı anlık olarak takip edilmeye ve raporlanmaya başlandı.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Pimtas Plastik A.Ş

  Pimtas Plastik A.Ş

  Pimtaş Plastik, 1977 yılında kurulmuş olup, üretime başladığı andan itibaren plastik inşaat malzemelerinin (Boru, Ek parça, Küresel Vana, Kelebek Vana, Çekvalf, Rakor, Havuz ve Tesisat teknik ekipmanları) kendine özgü tasarımını ve imalatını yapan, plastik sektöründeki uluslararası öncü kuruluşlardan biridir. Bugün Pimtaş Plastik, ISO 9001 kalite yönetim sistemine ve TSE Belgesine sahip olarak en yeni teknolojik altyapı, makine ve kalıp sistemleri ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 36 ayrı ülkeye ihracat yapan tüketicinin memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir firmadır.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Elo Otomotiv

  Elo Otomotiv

  Türkiye’nin otomotiv için elektronik ürünler üreten en eski firmalarından bir tanesi olan ELO, 1978 yılında kurulmuştur. Hiçbir zaman ilk günkü heyecanını yitirmeden yoluna devam eden ELO, tek ürünle başladığı yolculuğunda bugün 300’den fazla ürün barındıran ürün gamına ulaşmıştır. %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve yerli üretim yapan ELO, Türkiye çapında binlerce tüketicinin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Ayrıca, bugün üretiminin yarısından fazlasını Almanya, Hollanda, Finlandiya, Amerika, İspanya, Avusturalya gibi 27 ülkeye ihraç ederek, Türkiye hudutlarını aşan küresel bir Türk üreticisidir.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Şiteks Tekstil San. A.Ş.

  Şiteks Tekstil San. A.Ş.

  1939 yılında Hasan Şişman tarafından kurulan Hassan Grup´un geri dönüşüm malzemeleri ve tekstil üretim atıklarını kullanarak keçe üretimi yapan Şiteks firması 1980 yılında İstanbul Küçükköy´de faaliyete başlamıştır. Grubun ilk şirketi Şiteks, Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Tekirdağ Saray’da 30.000 m2 ’lik kapalı ve 40.000 m2’lik açık alanı ile çeşitli sektörlerin keçe ihtiyacını karşılamaktadır. Orijinal hammaddelerin yanı sıra, üstün bir çevrecilik anlayışı ile yapılanan fabrika, tekstil artıklarını modern makinelerde ayrıştırarak değerlendirir.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Öznesil Entegre Tavukçuluk A.Ş.

  Öznesil Entegre Tavukçuluk A.Ş.

  Öznesil Piliç, 2003 yılında piliç eti üretimi için altyapısını genişleterek yem fabrikası ve kesimhanesini de kurup entegrasyonunu tamamlamıştır. 2004 yılından itibaren etlik piliç üretiminin tamamını anlaşmalı çiftçilerle yaparak bölge çiftçilerini de kalkındırmıştır. Kendi veterinerleri kontrolünde, biogüvenlik kurallarına göre yetiştirilen ve içeriği tamamen Tarım Bakanlığından onaylı hammaddelerle hazırlanmış yemlerle beslenen piliçleri, kesimhanesinde yine veterinerler ve gıda mühendislerinin kontrolünde kesmiş ve hazırlamış, müşteri memnuniyeti çerçevesinde dağıtım düzenini kurmuş ve ‘Öznesil Piliç’ olarak piyasadaki yerini almıştır.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Repka Kauçuk A.Ş.

  Repka Kauçuk A.Ş.

  Repka A.Ş, otomotiv yedek parça pazarına esnek hortumlar üretmek için Çerkezköy Sanayi Bölgesinde, 1990 yılında kurulmuştur. Yıllar ilerledikçe Repka, geliştirmiş olduğu direk tedarik yapısıyla yerel ve Avrupalı otomotiv üreticilerine hizmet vermiştir ve günümüzde çok çeşitli sıvı ve egzoz hava transmisyon uygulamaları için ürün tasarımı ve geliştirme faaliyetleri yapmaktadır.
  Devamı...
 • 10
  Eylül
  2015
  Pimsa Adler Otomotiv A.Ş.

  Pimsa Adler Otomotiv A.Ş.

  Pimsa Adler , akustik sistem üreticisi olarak iç giydirme parçaları üretmektedir. TOSB, TAYSAD Organize Sanayi Bölgesinde iki fabrikayla toplam 11000 metrekarelik kapalı alanda, otomotiv ana ve yan sanayiinde hizmet vermektedir. Mikro ERP danışmanlığını üstlendiğimiz Pimsa Adler firmasında, EMS Yazılımın, Mikroya entegre olarak geliştirdiği, MRP Yönetimi, Kayıt kontrol Yönetimi ve Üretim Operasyon yönetimi yazılımları kullanılmaktadır. 60 iş merkezinde, veri girişinin üretim süreciyle eş zamanlı gerçekleştirilmesiı ve Mikroya aktarılmasını sağlayan Üretim Operasyon Yönetimi yazılımımız, firmaya uluslararası standart kazandırmakta ve benzer işletmelere örnek teşkil etmektedir.
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Dirk Rossmannn Ltd.Şti.

  Dirk Rossmannn Ltd.Şti.

  Almanya´nın en büyük market zinciri ROSSMANN Türkiye pazarında Mikro RETAIL ürünleri EMS Lojistik Modüllerini tercih etti. Rossmann Mağaza ve Marketlerinde YazarKasa ve POS entegrasyonu, Merkez Ofiste Satınalma, Finans , Demirbaş vb. Ticari uygulamalar için Mikro RETAIL ürünlerini Depolama ve Lojistik operasyonları için EMS ürünlerini tercih etti. Yaklaşık 35 El terminali ile hem merkez depoda Raf detaylı stok takibi için hemde mağaza içerisinde sayım ve etiketleme için EMS mobil ürünleri kullanmak isteyen müşteri için yapılan analiz neticesinde EMS mobil yazılımlarında önemli geliştirme süreçleri başarıyla kullanıma geçildi.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Nazar Saat

  Nazar Saat

  Günümüzde Nazar Saat, satışını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde kendi bölgesinde öncü firma haline gelmiştir. Bu yatırımlara 2011 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir. Kuruluşundan günümüze Nazar Saat, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Bu çerçevede, kurumsal yazılım olarak kullandığı Mikro ve İdeasoft bağlantısı sağlanmış, e-ticaret yönetimi kontrol altına alınmıştır.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Saklı Cennet

  Saklı Cennet

  "Herkes için sağlıklı ve doğal yaşam mümkün” sloganıyla yola çıkan ve 12 senedir doğaya olan inançla organik ve sağlıklı ürünler üreten TEMARI GIDA, kurumsal yazılımda Mikroyu tercih etmiştir. Saklı Cennet e-ticaret sitesiyle Mikro entegrasyonu sağlanması ve satışlarının eş zamanlı olarak sisteme aktarılmasıyla, online ticari faaliyetlerinin takibi sağlanmıştır.
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Garanti Koza İnşaat A.Ş.

  Garanti Koza İnşaat A.Ş.

  Koç grubu´nun inşaat sektöründeki yatırımı olarak hayatına başlayan gup, 2006 yılında Muhasebe,Finans ve Personel Yönetimi yazılımlarındaki ihtiyaçtan dolayı firmamızdan talepte bulunmuş yapılan çalışmalar ve analizler neticesinde İnşaat üretimi ile ilgili maliyet süreçlerinin takip edilmesi noktasında Mikro ERP ürünleri ile firmaya çözüm önerilmiştir. 2008 yılı gustos ayında başlayan proje ile 2008 yılında canlıya geçiş sağlanmış, Finans, Muhasebe, Depo Yönetimi, Daire Satış , Proje Maliyet Yönetimi ve Personel Bordrolama hizmetleri Mikro ERP ürünleri ile başarılı şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Ana firmanın işleyişinin oturması ile şantiyelerin uzak bağlatı ile sistemi kullanmaları ve Merkez ile entegre olmaları sağlanmıştır.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Birleşim Mühendislik A.Ş

  Birleşim Mühendislik A.Ş

  2002 yılında, İstanbul´da kurulmuş olan Birleşim Mühendislik, ülkemizde gün geçtikçe lüksten öte ihtiyaç haline gelen, Isıtma - Soğutma - Havalandırma konularında, Projelendirme kademesinden Devreye Alma noktasına kadar her türlü yapıların benzer gereksinmelerine cevap vermeyi hedeflemiştir. Yurt çapında gerçekleştirilen büyük çaplı inşaat projelerinin çoğunda yer almaktadır. Kuruluş aşamasından itibaren Mikro yazılımlarını tercih eden firma, 2011 yılında EMS ile oluşturduğu sinerji ile, ERP sisteminin işletme genelinde uygulanmasını sağlamıştır.
  Devamı...