ENG
+90 216 688 03 67

RETAİL-MAĞAZACILIK


 • 01
  Nisan
  2015
  Saklı Cennet

  Saklı Cennet

  "Herkes için sağlıklı ve doğal yaşam mümkün” sloganıyla yola çıkan ve 12 senedir doğaya olan inançla organik ve sağlıklı ürünler üreten TEMARI GIDA, kurumsal yazılımda Mikroyu tercih etmiştir. Saklı Cennet e-ticaret sitesiyle Mikro entegrasyonu sağlanması ve satışlarının eş zamanlı olarak sisteme aktarılmasıyla, online ticari faaliyetlerinin takibi sağlanmıştır.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Nazar Saat

  Nazar Saat

  Günümüzde Nazar Saat, satışını yaptığı uluslararası markalar ile sektörde kendi bölgesinde öncü firma haline gelmiştir. Bu yatırımlara 2011 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir. Kuruluşundan günümüze Nazar Saat, şirket yapısını kurumsallaşmaya yönlendirmiş ve müşteri odaklı bir felsefe benimsemiştir. Bu çerçevede, kurumsal yazılım olarak kullandığı Mikro ve İdeasoft bağlantısı sağlanmış, e-ticaret yönetimi kontrol altına alınmıştır.
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Dirk Rossmannn Ltd.Şti.

  Dirk Rossmannn Ltd.Şti.

  Almanya´nın en büyük market zinciri ROSSMANN Türkiye pazarında Mikro RETAIL ürünleri EMS Lojistik Modüllerini tercih etti. Rossmann Mağaza ve Marketlerinde YazarKasa ve POS entegrasyonu, Merkez Ofiste Satınalma, Finans , Demirbaş vb. Ticari uygulamalar için Mikro RETAIL ürünlerini Depolama ve Lojistik operasyonları için EMS ürünlerini tercih etti. Yaklaşık 35 El terminali ile hem merkez depoda Raf detaylı stok takibi için hemde mağaza içerisinde sayım ve etiketleme için EMS mobil ürünleri kullanmak isteyen müşteri için yapılan analiz neticesinde EMS mobil yazılımlarında önemli geliştirme süreçleri başarıyla kullanıma geçildi.
  Devamı...