ENG
+90 216 688 03 67

ÜRETİM


 • 10
  Eylül
  2015
  Pimsa Adler Otomotiv A.Ş.

  Pimsa Adler Otomotiv A.Ş.

  Pimsa Adler , akustik sistem üreticisi olarak iç giydirme parçaları üretmektedir. TOSB, TAYSAD Organize Sanayi Bölgesinde iki fabrikayla toplam 11000 metrekarelik kapalı alanda, otomotiv ana ve yan sanayiinde hizmet vermektedir. Mikro ERP danışmanlığını üstlendiğimiz Pimsa Adler firmasında, EMS Yazılımın, Mikroya entegre olarak geliştirdiği, MRP Yönetimi, Kayıt kontrol Yönetimi ve Üretim Operasyon yönetimi yazılımları kullanılmaktadır. 60 iş merkezinde, veri girişinin üretim süreciyle eş zamanlı gerçekleştirilmesiı ve Mikroya aktarılmasını sağlayan Üretim Operasyon Yönetimi yazılımımız, firmaya uluslararası standart kazandırmakta ve benzer işletmelere örnek teşkil etmektedir.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Repka Kauçuk A.Ş.

  Repka Kauçuk A.Ş.

  Repka A.Ş, otomotiv yedek parça pazarına esnek hortumlar üretmek için Çerkezköy Sanayi Bölgesinde, 1990 yılında kurulmuştur. Yıllar ilerledikçe Repka, geliştirmiş olduğu direk tedarik yapısıyla yerel ve Avrupalı otomotiv üreticilerine hizmet vermiştir ve günümüzde çok çeşitli sıvı ve egzoz hava transmisyon uygulamaları için ürün tasarımı ve geliştirme faaliyetleri yapmaktadır.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Öznesil Entegre Tavukçuluk A.Ş.

  Öznesil Entegre Tavukçuluk A.Ş.

  Öznesil Piliç, 2003 yılında piliç eti üretimi için altyapısını genişleterek yem fabrikası ve kesimhanesini de kurup entegrasyonunu tamamlamıştır. 2004 yılından itibaren etlik piliç üretiminin tamamını anlaşmalı çiftçilerle yaparak bölge çiftçilerini de kalkındırmıştır. Kendi veterinerleri kontrolünde, biogüvenlik kurallarına göre yetiştirilen ve içeriği tamamen Tarım Bakanlığından onaylı hammaddelerle hazırlanmış yemlerle beslenen piliçleri, kesimhanesinde yine veterinerler ve gıda mühendislerinin kontrolünde kesmiş ve hazırlamış, müşteri memnuniyeti çerçevesinde dağıtım düzenini kurmuş ve ‘Öznesil Piliç’ olarak piyasadaki yerini almıştır.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Şiteks Tekstil San. A.Ş.

  Şiteks Tekstil San. A.Ş.

  1939 yılında Hasan Şişman tarafından kurulan Hassan Grup´un geri dönüşüm malzemeleri ve tekstil üretim atıklarını kullanarak keçe üretimi yapan Şiteks firması 1980 yılında İstanbul Küçükköy´de faaliyete başlamıştır. Grubun ilk şirketi Şiteks, Şişmanlar Tekstil San. ve Tic. A.Ş. Tekirdağ Saray’da 30.000 m2 ’lik kapalı ve 40.000 m2’lik açık alanı ile çeşitli sektörlerin keçe ihtiyacını karşılamaktadır. Orijinal hammaddelerin yanı sıra, üstün bir çevrecilik anlayışı ile yapılanan fabrika, tekstil artıklarını modern makinelerde ayrıştırarak değerlendirir.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Elo Otomotiv

  Elo Otomotiv

  Türkiye’nin otomotiv için elektronik ürünler üreten en eski firmalarından bir tanesi olan ELO, 1978 yılında kurulmuştur. Hiçbir zaman ilk günkü heyecanını yitirmeden yoluna devam eden ELO, tek ürünle başladığı yolculuğunda bugün 300’den fazla ürün barındıran ürün gamına ulaşmıştır. %100 yerli sermaye ile kurulmuş ve yerli üretim yapan ELO, Türkiye çapında binlerce tüketicinin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Ayrıca, bugün üretiminin yarısından fazlasını Almanya, Hollanda, Finlandiya, Amerika, İspanya, Avusturalya gibi 27 ülkeye ihraç ederek, Türkiye hudutlarını aşan küresel bir Türk üreticisidir.
  Devamı...
 • 01
  Nisan
  2015
  Pimtas Plastik A.Ş

  Pimtas Plastik A.Ş

  Pimtaş Plastik, 1977 yılında kurulmuş olup, üretime başladığı andan itibaren plastik inşaat malzemelerinin (Boru, Ek parça, Küresel Vana, Kelebek Vana, Çekvalf, Rakor, Havuz ve Tesisat teknik ekipmanları) kendine özgü tasarımını ve imalatını yapan, plastik sektöründeki uluslararası öncü kuruluşlardan biridir. Bugün Pimtaş Plastik, ISO 9001 kalite yönetim sistemine ve TSE Belgesine sahip olarak en yeni teknolojik altyapı, makine ve kalıp sistemleri ile başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 36 ayrı ülkeye ihracat yapan tüketicinin memnuniyetini ve güvenini kazanmış bir firmadır.
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Baysan Group

  Baysan Group

  Baysan Group ERP de Mikro ürünlerini seçti. Metal işleme sektöründe önemlki yatımları olan Baysan , şirketlerinin Borsa´ya açılma sürecinde aradığı çözümü Mikro ERP ailesinde buldu. Firmanın tüm iş süreçlerinin ve Grup şirket konsolidasyonlarının Mikro ERP ürünleri ile yeniden yapılandırılması sağlanarak bu süreçte alt yapı konusundaki sorunlar tamamen çözülmüş oldu. Fabrika da Üretim Otomasyon sistemine geçilerek her bir iş merkezinin kapasitesi ve verimliliği ayrı ayrı anlık olarak takip edilmeye ve raporlanmaya başlandı.
  Devamı...
 • 04
  Şubat
  2015
  Cem Bialetti A.Ş.

  Cem Bialetti A.Ş.

  Ülkemizde Yanmaz Yapışmaz Mutfak Eşyaları sektörünün Lideri CEM 2007 yılındaki İtalyan Bialetti ortaklığından sonra girdiği yeniden yapılanma sürecinde 2009 yılında MRP sistemini emanet ettiği firmamızla 2011 yılı ERP projesinde de birlikte çalışamaya karar verdi. Firmanın bütün iş süreçleri Satınalma´dan Depolama´ya, Üretim Planlama´dan Kalite Kontrol´e, Ar-Ge´den Satış-Pazarlama´ya kadar bütün departmanların ortak katılımı ve özverili çalışması ile analiz edilerek ERP projesi için geçiş çalışmalarına başlanmıştır.
  Devamı...